W środę rano samochód osobowy wjechał na torowisko przy placu Dominikańskim, blokując przejazd tramwajom w kierunku placu Jana Pawła II.
Auto utknęło na torowisku dokładnie w rejonie skrzyżowania ulic Kazimierza Wielkiego i Łaciarskiej. Przez około godzinę tramwaje linii 3, 4, 10, 23 i 33 kursowały objazdem przez ulice Piotra Skargi, Teatralną i Widok.
Utrudnienia zakończyły się o godz. 8.15. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze