Superbohaterowie, Minionki, Piraci, a nawet ekipa złożona z torebek herbaty – takie ekipy chwilę po godzinie 10:00 wystartowały w tegorocznym Samochodowym Rajdzie Ulicznym, które aktualnie trwa na wrocławskich ulicach.
S.R.U. to już trzecia edycja gry ulicznej zorganizowanej przez studentów wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Pierwszym zadaniem studentów było przygotowanie przebrania dla ekipy i samochodu. Następnie ekipy wyjechały na wrocławskie ulice w poszukiwaniu specjalnie przygotowanych punktów, gdzie czeka na nich szereg zadań do wykonania.
W tegorocznej edycji rajdu bierze udział 50 ekip. Start i meta znajdują się przy Stadionie Wrocław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze