Reklama

Setki wrocławian na kolejnej odsłonie kina samochodowego

05/09/2016 14:03

Ponad pół tysiąca wrocławian wzięło udział w kinie samochodowym zorganizowanym przez firmę Amazon. Była to pierwsza odsłona organizowanego w październiku American Film Festival.

Miłośnicy amerykańskiego kina mieli możliwość zobaczenia na wielkim ekranie dwóch kultowych filmów: „Grease” oraz „Bezsenność w Seattle”. Widzowie mogli obejrzeć filmy nie tylko w fotelach swoich samochodów, ale również w strefie chill out, gdzie ustawione były leżaki oraz wielkie pufy. Podczas imprezy można było również skorzystać również, z obecnych na miejscu food trucków. 


daf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości