Reklama

Studio Sejmik: Co dalej z koleją miejską we Wrocławiu? [DEBATA]

20/05/2021 14:14

Konflikt między Gminą Wrocław a przewoźnikami kolejowymi to temat kolejnego odcinka programu Studio Sejmik. Dlaczego miasto nie może dogadać się z kolejarzami, czy oczekiwania przewoźników są zbyt wysokie i jak to całe zamieszanie wpłynie na postrzeganie komunikacji miejskiej przez mieszkańców? Odpowiedzi na te pytania szukamy razem z radnymi Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Studio Sejmik to program publicystyczny, do którego zapraszamy przedstawicieli Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, by porozmawiać o bieżących wydarzeniach w regionie.


Temat odcinka to konflikt między wrocławskim samorządem i przewoźnikami kolejowymi, którego efektem może być cofnięcie możliwości korzystania z pociągów na bilecie MPK.


Gośćmi są: Marcin Krzyżanowski (Prawo i Sprawiedliwość), Marek Łapiński (Koalicja Obywatelska), Jacek Iwancz (Nowoczesna Plus), Patryk Wild (Bezpartyjni Samorządowcy) oraz Tymoteusz Myrda (Bezpartyjni i Samorządowcy), a debatę proawdzi Bartosz Senderek, redaktor naczelny portalu tuWroclaw.com.

Reklama


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości