Reklama

Studio Sejmik: Czy Krajowy Plan Odbudowy niesie korzyści dla Dolnego Śląska? [DEBATA]

13/05/2021 14:34

Czy Dolny Śląsk skorzysta na przyjęciu przez polski parlament Krajowego Programu Odbudowy? Na jakie inwestycje mogą pójść te ogromne środki z Unii Europejskiej? Jakie wątpliwości związane z KPO ma opozycja, która wstrzymała się od głosu? Odpowiedzi na te pytania szukamy w kolejnym odcinku programu Studio Sejmik.

Studio Sejmik to program publicystyczny, do którego zapraszamy przedstawicieli Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, by porozmawiać o bieżących wydarzeniach w regionie.


W czwartkowym odcinku rozmawiamy o najgorętszym temacie ostatnich dni, czyli gigantycznych pieniądzach, jakie mają trafić do Polski w ramach Krajowego Programu Odbudowy. Czy nasz region również skorzysta ze środków europejskich?


W dyskusji na ten temat wzięli udział radni wojewódzcy: Piotr Karwan z Prawa i Sprawiedliwości, Anna Brok z Koalicji Obywatelskiej i Jacek Iwancz z Nowoczesnej Plus), a debatę moderował Bartosz Senderek, redaktor naczelny portalu tuWroclaw.com.

Reklama


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości