Prezentujemy wam ostatni odcinek wakacyjnego cyklu „Stylowi we Wrocławiu”. Nasza stylistka Aleksandra Roman po raz szósty wybrała się na ulice Wrocławia w poszukiwaniu ciekawych stylizacji. Zobaczcie, kogo wypatrzyła tym razem!
Seria „Stylowi we Wrocławiu” to nasza odpowiedź na to, jak bardzo zmienił się w ostatnim czasie Wrocław pod kątem mody. Każdego dnia na ulicach naszego miasta widzimy, jak świetnie radzicie sobie z doborem garderoby.
Dlatego przez kolejnych 6 tygodni wysyłaliśmy naszych ludzi, Aleksandrę Roman (stylistkę, makijażystkę i psycholog w jednej osobie) oraz fotografa, którzy "wyławiali" na ulicach Wrocławia osoby, posiadające wyjątkowy i inspirujący styl ubierania się.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze