Linie 14, 15 i 24 w czwartkowy poranek nie kursowały przez ul. Reymonta. Jak podaje MPK Wrocław powodem decyzji o zmianie trasy była awaria torowiska. Z relacji naszych czytelników wynika, że w torowisku pojawiła się sporych rozmiarów wyrwa.
Naprawa uszkodzonego toru trwała blisko 2 godziny. Ruch tramwajowy został przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze