Spore utrudnienia na podwrocławskim odcinku autostrady A4. Po godzinie 11 doszło do kolizji trzech osobówek. Jeden pas jest zablokowany.
Aktualizacja, godz. 12 - Drogowcy podają, że utrudnienia już się zakończyły. Korek powoli będzie się rozładowywał.
Wcześniej informowaliśmy:
Utrudnienia dotyczą odcinka od Kątów Wrocławskich do Pietrzykowic w stronę Wrocławia. Jak podaje GDDKiA zablokowany jest lewy pas, ruch odbywa się tylko prawym pasem. Ze wstępnych informacji wynika, że w czasie kolizji nikt nie został ranny. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 13. Do kierowców apelujemy o ostrożną jazdę - sytuacji nie ułatwia fatalna pogoda, deszcz, a także natężenie ruchu przed zbliżającym się weekendem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze