Na jezdni w kierunku Warszawy na drodze S8 przy węźle Oleśnica Zachód samochód ciężarowy wbił się w bariery energochłonne. Lewy pas jezdni jest zablokowany, kierowcy muszą tutaj zwolnić.
Do wypadku doszło przed 6 rano, utrudnienia potrwają jednak co najmniej do godziny 9. W zdarzeniu nie ma rannych, ale służby apelują o ostrożność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze