We wtorek, po godz. 10, z szyn wypadł tramwaj jadący w kierunku FAT-u. W wyniku tego zdarzenia zablokowane było torowisko i kursowała komunikacja zastępcza.
Wykoleił się tramwaj linii 20, jadący w stronę Oporowa. Świadkowie relacjonują, że przód pojazdu pojechał w lewo, a środek w prawo. Tramwaj udało się wycofać na miejsce bez pomocy wezwanego do interwencji dźwigu.
Z powodu wykolejenia tramwaje linii 2 (Grabiszyńska, cmentarz) 20 (Oporów) i 70 (FAT) kursowały objazdem przez ulicę Grabiszyńską. MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji Hallera-FAT.
Po godz. 11 ruch tramwajów został przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze