Reklama

Vitezslav Lavicka: Wisła Kraków to nie tylko Jakub Błaszczykowski

15/02/2019 10:41

W poniedziałek Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. - Błaszczykowski wrócił do ekstraklasy, jest doświadczonym piłkarzem, ale Wisła to nie tylko Błaszczykowski, musimy przygotować się na cały zespół - podkreśla szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

Vitezslav Lavicka: Trudno porównywać nasz mecz z Zagłębiem i Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze, ponieważ sosnowiczanie większość meczu grali w osłabieniu. Oczywiście oglądaliśmy mecz Wisły, dokonaliśmy analizy i w sobotę przedstawimy ją drużynie. Pozytywną informacją dla nas i kibiców Śląska jest to, że Marcin Robak trenuje już na 100 procent i będzie gotowy na mecz z Wisłą. Mam o jednego zawodnika więcej do dyspozycji, czasu na podjęcie decyzji, kto zagra w pierwszym składzie jest jeszcze
trochę.


Wiemy, że Błaszczykowski wraca do Ekstraklasy, jest doświadczonym zawodnikiem, pomógł Wiśle, ale nasz rywal to nie tylko Błaszczykowski i musimy przygotować się na cały zespół z Krakowa. Wisła ma wielu doświadczonych zawodników, widzieliśmy ich sparingi i będziemy na nich gotowi. Wiemy z jakimi problemami się zmagają, ale my oczekujemy tylko dobrego meczu.

Reklama

Mateusz Radecki to spore wzmocnienie dla naszej drużyny, zwłaszcza w ofensywie. Przepracował on mocno okres przygotowawczy. Dla mnie jako trenera ważne jest to, ze zawodnicy rozumieją to czego od nich oczekujemy.


Bardzo miło zaskoczyła mnie atmosfera na stadionie podczas pierwszego meczu, dla nas jest to wyzwanie, by przyciągnąć jeszcze więcej kibiców na mecze.


Aleksander Hutyra

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości