Po czwartkowym paraliżu spowodowanym gołoledzią, w piątek może nas czekać powtórka - ostrzega IMGW. Synoptycy wydali właśnie ponowne ostrzeżenie dotyczące sporej części Dolnego Śląska. Obowiązuje od północy aż do 9 rano.
- Prognozowane są lokalnie słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - ostrzega IMGW. Zjawiskom tym ma na dodatek towarzyszyć gęsta mgła.
Tym razem alert nie dotyczy Wrocławia. Obejmuje Wałbrzych i Jelenią Górę oraz powiaty strzeliński, kłodzki, wałbrzyski, karkonoski, lwówecki, zgorzelecki, bolesławiecki i kamiennogórski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Nic takiego nie miało miejsca