Reklama

W piątek znów lodowisko na ulicach i chodnikach. IMGW ostrzega Dolny Śląsk

05/02/2026 17:04

Po czwartkowym paraliżu spowodowanym gołoledzią, w piątek może nas czekać powtórka - ostrzega IMGW. Synoptycy wydali właśnie ponowne ostrzeżenie dotyczące sporej części Dolnego Śląska. Obowiązuje od północy aż do 9 rano.


- Prognozowane są lokalnie słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - ostrzega IMGW. Zjawiskom tym ma na dodatek towarzyszyć gęsta mgła.

Tym razem alert nie dotyczy Wrocławia. Obejmuje Wałbrzych i Jelenią Górę oraz powiaty strzeliński, kłodzki, wałbrzyski, karkonoski, lwówecki, zgorzelecki, bolesławiecki i kamiennogórski.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Qutass 2026-02-06 11:09:21

    Nic takiego nie miało miejsca

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości