Reklama

W sobotę rower miejski za darmo przez godzinę

19/09/2018 12:05

Nie przez 20 minut, a przez okrągłą godzinę można w sobotę za darmo korzystać z Wrocławskiego Roweru Miejskiego. To kolejna atrakcja przygotowana z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który ruszył w ten weekend. Inną z atrakcji jest darmowa komunikacja miejska przez jeden dzień.

W Dniu bez Samochodu, który przypada w sobotę, 22 września, we Wrocławiu za darmo można jeździć na rowerach z wypożyczalni Wrocławskiego Roweru Miejskiego.


– To doskonała okazja, by poznać alternatywne wobec samochodów sposoby poruszania się po mieście. Zachęcam, by wybrać się na przejażdżkę, pokonać trasę, jaką zwykle jedziemy do pracy, i przekonać się, że rowerem można dojechać wygodnie, przyjemnie, a często równie szybko – mówi Robert Lech, prezes Nextbike Polska.


Również 22 września za darmo można podróżować wszystkimi pojazdami wrocławskiego MPK.

Reklama

W ramach obchodów Dnia bez Samochodu władze miasta wspólnie z Komisją Europejską przygotowały szereg imprez i aktywności dla mieszkańców. Na jeden dzień dla ruchu samochodowego zostanie zamknięta ulica Ruska.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości