Od godziny 22:00 w nocy z soboty na niedzielę obędzie się kolejny etap prac związanych z rozbiórką kładki nad ulicą Grabiszyńską.
Tym razem demontowana będzie konstrukcja nad jezdnią w kierunku Oporowa. Na czas prac objazd dla samochodów zostanie wyznaczony ulicami Prostą, Tęczową i Kolejową.
Prace mają zakończyć się w niedzielę rano i nie będą powodować utrudnień w ruchu tramwajów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze