Reklama

W weekend nocna impreza tramwajowa z okazji 15. rocznicy likwidacji nocnych tramwajów

22/09/2018 09:36

W weekend będzie miała miejsce Nocka, czyli nocne przejażdżki tramwajami w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Impreza zostanie zorganizowana w nocy z soboty na niedzielę.

To rzadka okazja, by przejechać się po Wrocławiu tramwajem w nocy. Miłośnicy transportu zbiorowego w nocy z soboty 22 września na niedzielę 23 września oferują wrocławianom możliwość wzięcia udziału w nocnych wycieczkach tramwajami Konstal 102Na i Konstal 105Na.


Start o godz. 20.40 w zajezdni V przy ul. Legnickiej, a koniec - w tym samym miejscu oraz w zajezdni przy ul. Słowiańskiej.


W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 80 osób, obowiązują zapisy ([email protected]). Wstęp wolny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości