W weekend będzie miała miejsce Nocka, czyli nocne przejażdżki tramwajami w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Impreza zostanie zorganizowana w nocy z soboty na niedzielę.
To rzadka okazja, by przejechać się po Wrocławiu tramwajem w nocy. Miłośnicy transportu zbiorowego w nocy z soboty 22 września na niedzielę 23 września oferują wrocławianom możliwość wzięcia udziału w nocnych wycieczkach tramwajami Konstal 102Na i Konstal 105Na.
Start o godz. 20.40 w zajezdni V przy ul. Legnickiej, a koniec - w tym samym miejscu oraz w zajezdni przy ul. Słowiańskiej.
W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 80 osób, obowiązują zapisy ([email protected]). Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze