Reklama

W weekend pogorszyła się jakość powietrza we Wrocławiu

18/11/2018 09:06

W niedzielny poranek stacja przy ulicy Wiśniowej wskazywała, że przekroczone zostały normy ilości pyłów PM2,5. Oznacza to, że w weekend pogorszyła się jakość powietrza we Wrocławiu.

O godz. 6:00 pomiary stężenia groźnych dla zdrowia pyłów PM2,5 w okolicy stacji pomiarowej przy ul. Wiśniowej wskazały 163 µg/m3. Niewiele lepiej wyglądała sytuacja w pobliżu stacji przy Korzeniowskiego, gdzie wskaźniki wynosiły 153 µg/m3 (normą dobowa dla tego wskaźnika to 25 g/m3).


Oznacza to, że jakość powietrza w mieście jest niezdrowa dla osób wrażliwych.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości