W niedzielny poranek stacja przy ulicy Wiśniowej wskazywała, że przekroczone zostały normy ilości pyłów PM2,5. Oznacza to, że w weekend pogorszyła się jakość powietrza we Wrocławiu.
O godz. 6:00 pomiary stężenia groźnych dla zdrowia pyłów PM2,5 w okolicy stacji pomiarowej przy ul. Wiśniowej wskazały 163 µg/m3. Niewiele lepiej wyglądała sytuacja w pobliżu stacji przy Korzeniowskiego, gdzie wskaźniki wynosiły 153 µg/m3 (normą dobowa dla tego wskaźnika to 25 g/m3).
Oznacza to, że jakość powietrza w mieście jest niezdrowa dla osób wrażliwych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze