Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzegają przed porywistym wiatrem, który ma zacząć wiać we wtorek po południu.
IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla Wrocławia. Informuje mieszkańców Wrocławia o możliwości wystąpienia silnego wiatru od godz. 13 do jutra, do godz. 8
- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/godz. do 45 km/godz., w porywach miejscami do 80 km/godz. z zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 90 proc. - zapowiada Małgorzata Szafran z wrocławskiego magistratu.
Urzędnicy apelują do mieszkańców o zachowanie ostrożności podczas wichury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze