W czwartek o godzinie 18:00 pod wrocławską siedzibą Prawa i Sprawiedliwości odbędzie się publiczne odmawianie różańca. Wydarzenie organizuje fundacja Pro-Prawo do Życia, która opowiada się za wprowadzeniem w Polsce całkowitego zakazu aborcji.
Organizatorzy, zbierając się na modlitwie pod gmachem przy pl. Solidarności, będą chcieli wymóc na partii rządzącej przyjęcie ustaw, który zaostrzą prawo aborcyjne.
– Partia rządząca nie spieszy się, aby wprowadzić prawo zakazujące zabijania dzieci w łonach matek. W tym samym czasie w polskich szpitalach zabija się troje nienarodzonych dzieci dziennie. Musimy się modlić o jak najszybsze zakończenie tego barbarzyństwa – czytamy w zaproszeniu.
Modlitwa ma być też zadośćuczynieniem Panu Bogu za grzech aborcji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze