W poniedziałek - 5 listopada - zostaną otwarte dwa kryte wrocławskie lodowiska we Wrocławiu: pełnowymiarowe przy ulicy Spiskiej i mniejsze w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej. W tygodniu będą do dyspozycji w godzinach popołudniowych, natomiast w weekendy w większym wymiarze czasowym.
Lodowisko przy ulicy Spiskiej będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 17 do 22, a w soboty, niedziele i święta od 8 do 22. Warto mieć na uwadze godzinne przerwy na czyszczenie lodu - w dni powszednie zaplanowane są na godzinę 19, natomiast w weekendy i święta na 12, 16 i 19. Godziny otwarcia lodowiska w hali Orbita są identyczne, jednak jest tylko jedna przerwa techniczna - codziennie o 16.
Na lodowiskach tradycyjnie już poślizgamy się w dwóch kierunkach. Co pół godziny strzałka świetlna i sygnał dźwiękowy informować będą o zmianie kierunku jazdy. Na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy (rozmar od 26 do 47), kaski oraz pomoce do nauki jazdy na łyżwach. Istnieje także możliwość naostrzenia łyżew.
Cennik:
(poniedziałek) - Rodzinne Ślizganie - 8 złotych / godzina
(wtorek - piątek) - normalny 12 zł/h, ulgowy 10zł/h
(sobota, niedziela i święta) - normalny 15 zł/h, ulgowy 13zł/h
Bilet dla osoby towarzyszącej - 1 zł/h (bez możliwości wejścia na płytę)
wypożyczenie łyżew - 6zł/h
wypożyczenie kasku - 2zł/h
wypożyczenie pomocy do nauki jazdy - 10zł/h
ostrzenie łyżew - 10 zł/h
Na lodowiskach honorowane są karty Multisport i Ok System
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze