Reklama

Wkrótce rozpoczyna się sezon na łyżwy. W listopadzie poślizgamy się na dwóch lodowiskach

26/10/2018 17:04

W poniedziałek - 5 listopada - zostaną otwarte dwa kryte wrocławskie lodowiska we Wrocławiu: pełnowymiarowe przy ulicy Spiskiej i mniejsze w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej. W tygodniu będą do dyspozycji w godzinach popołudniowych, natomiast w weekendy w większym wymiarze czasowym.

Lodowisko przy ulicy Spiskiej będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 17 do 22, a w soboty, niedziele i święta od 8 do 22. Warto mieć na uwadze godzinne przerwy na czyszczenie lodu - w dni powszednie zaplanowane są na godzinę 19, natomiast w weekendy i święta na 12, 16 i 19. Godziny otwarcia lodowiska w hali Orbita są identyczne, jednak jest tylko jedna przerwa techniczna - codziennie o 16.


Na lodowiskach tradycyjnie już poślizgamy się w dwóch kierunkach. Co pół godziny strzałka świetlna i sygnał dźwiękowy informować będą o zmianie kierunku jazdy. Na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy (rozmar od 26 do 47), kaski oraz pomoce do nauki jazdy na łyżwach. Istnieje także możliwość naostrzenia łyżew.

Reklama

Cennik:
(poniedziałek) - Rodzinne Ślizganie - 8 złotych / godzina
(wtorek - piątek) - normalny 12 zł/h, ulgowy 10zł/h
(sobota, niedziela i święta) - normalny 15 zł/h, ulgowy 13zł/h


Bilet dla osoby towarzyszącej - 1 zł/h (bez możliwości wejścia na płytę)
wypożyczenie łyżew - 6zł/h
wypożyczenie kasku - 2zł/h
wypożyczenie pomocy do nauki jazdy - 10zł/h
ostrzenie łyżew - 10 zł/h


Na lodowiskach honorowane są karty Multisport i Ok System


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości