Reklama

Wrocław: BMW wjechało w przystanek przy ulicy Bardzkiej [ZDJĘCIA, WIDEO]

27/06/2023 19:17

We wtorek, przed godziną 19, kierowca BMW jadący ulicą Bardzką stracił panowanie nad autem i uderzył w przystanek komunikacji miejskiej.

- Jechałem drugą stroną ulicy, usłyszałem pisk opon i huk. Jak to zrobił, nie mam pojęcia - mówi pan Mariusz, świadek zdarzenia.


Rafał Jarząb z wrocławskiej policji informuje, że nikomu nic się nie stało. Na przystanku autobusowym nie było wtedy ludzi. Jedna osoba znajdowała się w pobliżu, ale uniknęła potrącenia. W BMW oprócz kierowcy jechało dwóch pasażerów.


Rozpędzone BMW uderzyło w przystanek - zobacz zdjęcia


Kierowca jechał ulicą Armii Krajowej od strony ulicy Krakowskiej i skręcił w ulicę Bardzką. Wjechał na skrzyżowanie ze zbyt dużą prędkością. Był trzeźwy. Policja obejrzy nagrania monitoringu i najprawdopodobniej skieruje wniosek do sądu o ukaranie młodego mężczyzny oraz cofnięcie mu uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklama

Wiata przystanku na wysokości McDonald"sa jest rozbita. 



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości