Trudny poranek na autostradzie A4. Na trasie w stronę Wrocławia kierowca osobówki wjechał w naczepę ciężarówki. Ranne zostały trzy osoby, w tym jedno dziecko.
Aktualizacja, godz. 12:30
Trwa rozładowanie zatoru. Drogowcy informują, że utrudnienia już się zakończyły.
Aktualizacja, godz. 11:25
Zablokowany jest prawy pas. Ruch odbywa się lewym pasem.
Aktualizacja, godz. 10:35
GDDKiA podaje: Zator ma teraz 7 km.
Wcześniej informowaliśmy:
Trzy osoby, w tym dziecko zostały ranne po wypadku, do którego doszło na A4 na odcinku od Bielan Wrocławskich do węzła Wrocław Wschód, na wysokości Wojkowic na 162. km trasy. Kierowca opla wbił się w naczepę ciężarówki. Z informacji drogowców wynika, że trasa w stronę Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Na miejscu lądował LPR, jest też straż pożarna. Trwa akcja ratunkowa. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej aż do południa. O godzinie 9 korek miał już 5 km, ruch odbywa się lewym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze