Koszmarnie podróżuje się dziś głównymi drogami koło Wrocławia. W korku stoją kierowcy już od węzła Bielany Wrocławskie w stronę Partynic. Zator jest także na wjeździe z AOW na autostradę.
Autostrada A4 oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia w poniedziasą bardzo zakorkowane. Na autostradzie A4 w korku stoją kierowcy na dystansie około 20 km od węzła Bielany Wrocławskie aż za węzeł Kąty Wrocławskie. Powodem jest najprawdopodobniej natężenie ruchu. Przejazd od granicy z Niemcami w stronę Wrocławia odbywa się bez utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze