Reklama

Wrocław: Kolejny pożar na Ołtaszynie. Spłonęła osobówka

03/11/2023 07:30

Dzisiejszej nocy, po godzinie 3 straż alarmowała na ul. Pszczelarskiej na wrocławskim Ołtaszynie. Paliło się tam auto. Na szczęście nikt nie został ranny. To już kolejne tego typu zdarzenie w ciągu ostatnich kilku dni.

Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej. Przyczyny powstania pożaru nie są na razie znane. - Spaliło się auto, które było zaparkowane przy drodze. Nikt nie został poszkodowany - podaje Tuwroclaw.com dyżurny strażak. Warto dodać, że 2 listopada na tym samym osiedlu, na ul. Kustronia spłonęły inne dwa auta zaparkowane przy posesji. Przyczyny bada policja.



 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości