Dzisiejszej nocy, po godzinie 3 straż alarmowała na ul. Pszczelarskiej na wrocławskim Ołtaszynie. Paliło się tam auto. Na szczęście nikt nie został ranny. To już kolejne tego typu zdarzenie w ciągu ostatnich kilku dni.
Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej. Przyczyny powstania pożaru nie są na razie znane. - Spaliło się auto, które było zaparkowane przy drodze. Nikt nie został poszkodowany - podaje Tuwroclaw.com dyżurny strażak. Warto dodać, że 2 listopada na tym samym osiedlu, na ul. Kustronia spłonęły inne dwa auta zaparkowane przy posesji. Przyczyny bada policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze