Reklama

Wrocław: Kompletnie pijany kierowca wjechał prosto w radiowóz [ZDJĘCIA]

15/11/2021 16:37

W poniedziałkowe popołudnie na placu Orląt Lwowskich doszło do nietypowej stłuczki. Kierowca opla uderzył w tył nieoznakowanego radiowozu. Szybko okazało się, że jest kompletnie pijany.

Kierujący oplem wjechał w tył BMW na skrzyżowaniu Podwala z placem Orląt Lwowskich, na pasie prowadzącym w kierunku placu Jana Pawła II, tuż za przejściem dla pieszych.


Mężczyzna ma 40 lat i nie był trzeźwy - badanie wykazało w jego organizmie 2,8 promila alkoholu. Do kolizji doszło po godz. 15.30.


- Na szczęście nikomu, ani kierowcy, ani policjantom w nieoznakowanym radiowozie, w który uderzył, nic się nie stało - informuje Łukasz Dutkowiak, rzecznik wrocławskiej policji.


40-latek trafił do policyjnego aresztu i po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty w związku z popełnieniem przestępstwa opisanego w art. 178 Kodeksu karnego (prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości).


 To ważne: Alarmy bombowe we wrocławskich szkołach i przedszkolach

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości