W nocy z czwartku na piątek w jednym z bloków przy ul. Traugutta we Wrocławiu musiała interweniować straż pożarna.
Około godziny 2 w nocy w jednym z mieszkań pojawił się ogień. - Z powodu zwarcia instalacji zapaliła się pralka - podał dyżurny wrocławskiej straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ewakuacja mieszkańców również nie była konieczna. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze