Z mapy Wrocławia za kilkanaście dni zniknie popularny na ulicy Prusa 15 sklep "Znicz". To właśnie tam mieszkańcy, przez ponad piętnaście lat mogli zaopatrywać się w produkty gospodarstwa domowego takie jak znicze, chemię i wiele innych.
Popularny na Ołbinie sklep swoją działalność rozpoczął dokładnie 9 lutego 2009 roku. Przez piętnaście lat mieszkańcy Wrocławia kupowali tu m.in. baterie, znicze, chemię gospodarczą i wiele innych artykułów. Teraz są one wyprzedawane. Dlaczego właściciele zdecydowali o zakończeniu działalności? Powodów jest kilka.
- W naszym sąsiedztwie w ostatnich latach powstało już kilka dużych marketów, pojawiła się spora konkurencja, ruch w sklepie stał się coraz mniejszy - wylicza małżeństwo. Mogliśmy przedłużyć umowę z miastem na kolejne trzy lata, ale zdecydowaliśmy o zamknięciu. Teraz mamy zdrowie, jesteśmy na emeryturze, ale co będzie w przyszłości? Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której jedno z nas będzie chodziło po lekarzach, a drugie pracowało. Chcemy nacieszyć się teraz wymarzoną emeryturą, odpocząć, pozwiedzać - mówią nam właściciele.
Zakupy w sklepie można robić jeszcze do końca miesiąca (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, a w soboty od 9 do 15). Co powstanie w jego miejscu? Tego na razie nie wiadomo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze