We wtorek po godz. 18 na autostradowej obwodnicy Wrocławia bus zderzył się z tirem. Trzy osoby są poszkodowane, jedna ciężko. Zostały zabrane do szpitala helikopterami.
Do wypadku doszło między węzłami Wrocław Południe i Wrocław Zachód, na jezdni w stronę Kudowy, która jest teraz zablokowana. Tworzą się korki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około dwóch godzin.
Na miejscu zdarzenia lądowały dwa helikoptery, które przetransportowały rannych do szpitala. Najbardziej poszkodowany jest kierowca busa, który wjechał w zwalniającego z powodu natężenia ruchu tira. Mężczyzna był reanimowany na miejscu. Dwie pozostałe ranne osoby to pasażerowie busa, którzy trafili do szpitala przytomni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze