Reklama

Wrocławska policja zatrzymała seryjnego złodzieja samochodów

27/08/2013 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kilkanaście kradzieży i usiłowań kradzieży pojazdów. Do zdarzeń dochodziło na terenie miasta. Łączną wartość strat w tej sprawie oszacowano na blisko 180 tysięcy złotych.

Zatrzymany to 22-latek odpowiedzialny za zniknięcie 8 aut i usiłowanie kradzieży kolejnych 5 samochodów. Do zdarzeń doszło w okresie od października 2012 do sierpnia 2013 roku na terenie Wrocławia.


 


– Łączną wartość strat w tej sprawie oszacowano na blisko 180 tysięcy złotych. Kontynuując działania policjanci odzyskali już dwa skradzione pojazdy o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – mówi Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


 

 


Okazało się ponadto, że mężczyzna jest poszukiwany przez jeden z sądów w celu odbycia ponad czteroletniej kary pozbawienia wolności, m.in. za kradzieże pojazdów.

Reklama

 


Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają czy zatrzymany 22-latek nie ma na swoim koncie innych czynów przeciwko mieniu. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości