Choć oficjalne otwarcie dopiero wieczorem, kramy na Jarmarku Bożonarodzeniowym już są czynne. Znajdziemy w nich m.in. świąteczne upominki, pamiątki z Wrocławia, ale też smakołyki z różnych stron świata. Nie brakuje też kultowego grzańca.
Organizatorzy podkreślają, że wrocławski jarmark będzie jednym z największych i najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce. – Z roku na rok powiększa się grono jego sympatyków - zwłaszcza tych najmłodszych. Jarmark we Wrocławiu jest nie tylko okazją do kupienia oryginalnych prezentów, ale przede wszystkim miejscem spotkań i dobrej zabawy w gronie rodziny czy przyjaciół – mówi Maja Wysocka z wrocławskiego magistratu.
W tym roku po raz pierwszy Jarmark będzie trwać nie tylko do Bożego Narodzenia, ale aż do 31 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze