Rowerzyści opanują w niedzielę centrum Wrocławia. Z okazji corocznego Wrocławskiego Święta Rowerzysty przez miasto przejedzie kilkutysięczny peleton.
Uczestnicy Wrocławskiego Święta Rowerzysty zbierają się w południe na placu Nowy Targ, docierając tam grupami z kilku osiedli. W godzinach 12.15-13.15 na trasie przejazdu peletonu będą utrudnienia dla kierowców i MPK.
Trasa: ul. Świętej Katarzyny – ul. bł. Czesława – ul. Oławska – ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Białoskórnicza – ul. Świętego Mikołaja - plac Jana Pawła II – ul. Podwale – ul. Piłsudskiego – ul. Grabiszyńska - uczestnicy zawracają na wysokości ul. Stalowej – ul. Grabiszyńska – ul. Piłsudskiego – ul. Podwale - plac Jana Pawła II – ul. Ruska – ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Oławska – ul. Traugutta - plac Powstańców Warszawy/plac Społeczny - plac Grunwaldzki - rondo Ronalda Reagana (uczestnicy zawracają) – plac Grunwaldzki - plac Powstańców Warszawy/plac Społeczny - Most Pokoju – ul. Wyszyńskiego – ul. Prusa - park Tołpy
Organizatorzy imprezy spodziewają się około 4 tysięcy rowerzystów, którzy później będą świętować dalej na pikniku w parku Tołpy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze