Reklama

Wypadek autobusu MPK i auta. Ranna pasażerka jest w szpitalu

18/10/2013 00:00

W piątkowe przedpołudnie doszło do wypadku na placu Strzegomskim. W zderzeniu autobusu MPK i samochodu osobowego ranna została jedna osoba, którą pogotowie ratunkowe zawiozło do szpitala.

Do wypadku doszło na placu Strzegomskim około godziny 10 w piątek. Kierowca autobusu linii 149 nie zdążył tam zahamować przed samochodem osobowym, który zajechał mu drogę. Doszło do zderzenia.


 


W wyniku gwałtownego hamowania jedna z pasażerek straciła równowagę i z potłuczeniami została odwieziona do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie są bardzo poważne.


 

 


Policjanci z wrocławskiej drogówki już na miejscu wraz z komisją wypadkową Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego ustalali dokładne okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że to kierowca auta osobowego odpowiada za spowodowanie wypadku.

Reklama

 


Niespodziewanie zajechał on bowiem drogę pojazdowi komunikacji miejskiej, a kierowca autobusu nie miał czasu na bezpieczne zahamowanie. Obecnie nie ma tam już żadnych utrudnień w ruchu.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości