Dzisiaj, 5 listopada, o godz. 12.15 na autostradzie A4 na wysokości Auchan zderzyły się dwa samochody osobowe. Autostrada w kierunku Zgorzelca jest zablokowana.
Do zdarzenia doszło na 151. kilometrze A4 w kierunku Zgorzelca. Brały w nim udział cztery osoby. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało, nikt nie trafił do szpitala. Cała sytuacja wyglądała jednak groźnie, bo jeden z samochodów dachował.
- Kierowca samochodu marki skoda jechał z nadmierną prędkością i mimo że widział korek, zahaczył o inne auto, następnie uderzył w bariery i dachował - mówi Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.
Autostrada A4 w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Na miejscu interweniuje też straż pożarna. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze