Reklama

Wypadek na A4 koło Bielan Wrocławskich. Są utrudnienia

15/01/2024 17:54

Dzisiaj, 15 stycznia, po godz. 17.00 na 153. kilometrze autostrady A4 koło Bielan Wrocławskich doszło do wypadku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. 

Do wypadku doszło na wysokości stacji Orlen. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, po czym uderzył w bariery energochłonne. Doszło również do wycieku paliwa z samochodu ciężarowego.


- Mężczyzna o własnych siłach wyszedł z auta. Na szczęście, nic mu się nie stało - mówi Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. 


Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać nawet do trzech godzin. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Zalecany jest objazd przez węzeł Wrocław Wschód. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości