Dzisiaj, 15 stycznia, po godz. 17.00 na 153. kilometrze autostrady A4 koło Bielan Wrocławskich doszło do wypadku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Do wypadku doszło na wysokości stacji Orlen. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, po czym uderzył w bariery energochłonne. Doszło również do wycieku paliwa z samochodu ciężarowego.
- Mężczyzna o własnych siłach wyszedł z auta. Na szczęście, nic mu się nie stało - mówi Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać nawet do trzech godzin. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Zalecany jest objazd przez węzeł Wrocław Wschód.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze