Ciężarówka i osobowa skoda zderzyły się na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Do wypadku doszło na 174 km trasy. Jak informuje portal Oława na sygnale, auta znajdują się na pasie awaryjnym.
Na razie nie wiadomo, czy są osoby poszkodowane. Trwają działania służb ratunkowych. Korek ciągnie się aż za Bielany Wrocławskie w kierunku Zgorzelca.
Przypomnijmy - to nie jedyne zdarzenie dzisiaj na autostradzie. Na 140 kilometrze na jezdni w kierunku Legnicy zderzyło się aż 5 samochodów osobowych. Korek miał niemal 10 kilometrów, obecnie nie ma większych utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze