Groźny wypadek na drodze krajowej nr 8 Wrocław-Kłodzko za miejscowością Cieszyce, tuż za Wrocławiem. Osobowy mercedes wypadł z drogi, wpadł do rowu i uderzył w drzewo, niemal się o nie owijając. Auto zostało kompletnie zniszczone, a kierowca trafił do szpitala.
Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w poniedziałek (30.12) przed godziną 21 . Jak powiedział nam dyżurny wrocławskiej straży pożarnej, w akcji brało udział sześć zastępów straży, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i karetka. - Po uwolnieniu poszkodowanego kierowcy z pojazdu, został on przetransportowany w stanie stabilnym do szpitala przez karetkę - przekazali strażacy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze