Koszmarny wypadek pod Wrocławiem. Z auta nie zostało nic

31/12/2024 08:25

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 8 Wrocław-Kłodzko za miejscowością Cieszyce, tuż za Wrocławiem. Osobowy mercedes wypadł z drogi, wpadł do rowu i uderzył w drzewo, niemal się o nie owijając. Auto zostało kompletnie zniszczone, a kierowca trafił do szpitala.

ZDJĘCIA Z WYPADKU - LINK

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w poniedziałek (30.12) przed godziną 21 . Jak powiedział nam dyżurny wrocławskiej straży pożarnej, w akcji brało udział sześć zastępów straży, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i karetka. - Po uwolnieniu poszkodowanego kierowcy z pojazdu, został on przetransportowany w stanie stabilnym do szpitala przez karetkę - przekazali strażacy.

ZDJĘCIA Z WYPADKU - LINK

Miejsce zdarzenia mapa Wrocław

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/01/2025 09:56

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości