W sobotę po południu doszło do wypadku na drodze ekspresowej S8 w kierunku Warszawy. Zdarzenia miało miejsce na tuż za wyjazdem z Wrocławia w okolicy miejscowości Łozina. W tym rejonie mogą występować utrudnienia dla kierowców.
Nadkom. Krzysztof Zaporowski informuje, że w zdarzeniu brał udział tylko jeden samochód, który uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia ranna została 1 osoba.
Na miejscu trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.
Utrudnienia, w tym nawet całkowite wyłączenie ruchu, mogą potrwać nawet do godz. 17:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze