Samochód osobowy i ciężarówka zderzyły się na styku Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i drogi ekspresowej S8 w kierunku Warszawy. Jak informuje GDDKiA, jedna osoba została ranna.
Do wypadku doszło około godz. 10.30 tuż za węzłem Wrocław Psie Pole na jezdni w kierunku Warszawy. - Jezdnia jest zablokowana - poinformował Marek Zalach, dyżurny GDDKiA. Utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać nawet do godz. 13.30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze