Czterech policjantów zostało rannych w wypadku pod Wrocławiem. Ich jadący na sygnale, oznakowany radiowóz uderzył w tył osobowej kii. Do wypadku doszło rano w Pełczycach w powiecie oławskim.
Z informacji przekazanych przez oławską policję wynika, że radiowóz, który był pojazdem uprzywilejowanym z niewiadomych przyczyn uderzył w tył osobowej kii. Do zdarzenia doszło na trasie Polwica-Pełczyce. Niegroźnie rannych zostało czterech policjantów. - Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi portalowi TuWroclaw.com Wioletta Polerowicz, rzeczniczka prasowa oławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze