Nowy rok, nowe nadzieje - piłkarze Śląska Wrocław wiosną będą starali zmazać plamę, którą dali w rundzie jesiennej. I powalczyć o coś więcej niż tylko o utrzymanie w Ekstraklasie. W pierwszym meczu Ekstraklasy ich formę sprawdzi Wisła Kraków, a spotkanie to będzie miało dodatkowy smaczek. “Białą Gwiazdę” w zimie przejął bowiem zwolniony ze Śląska trener Tadeusz Pawłowski.
To nie tak miało być, Panowie - chciałoby się podsumować jesienne występy Śląska Wrocław. Zespół miał duże ambicje, przed sezonem pozyskał ciekawych piłkarzy (m.in. Adama Kokoszkę i Kamila Bilińskiego), ale tuż po wakacjach wszystko się zacięło. Odszedł ze Śląska Robert Pich i drużyna przestała wygrywać. Dość powiedzieć, że wrocławianie na kolejne zwycięstwo w lidze czekali od września aż do grudnia! Za tę fatalną passę posadą zapłacił trener Tadeusz Pawłowski, z klubu zwolniono niemal cały sztab szkoleniowy. Zdarzyło się nawet, że po jednej porażce zdymisjonowano Grzegorza Kowalskiego, który przejął zespół do zwolnionym trenerze Pawłowskim. I nie wyglądało to dobrze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze