Reklama

Zakończono poszukiwania 80-latka. Mężczyzna zaginął we wtorek

05/05/2021 12:26

Policjanci prowadzili intensywne poszukiwania 80-letniego wrocławianina. Mężczyzna, który ma problemy z poruszaniem się i może potrzebować pomocy medycznej, wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Na szczęście przy jednym ze sklepów spożywczych zauważył go sąsiad.

Policjanci od kilkunastu godzin prowadzili działania związane z zaginięciem 80-latka Mężczyzna we wtorek, 4 maja, w godzinach popołudniowych wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania, znajdującego się przy ul. Białoruskiej. Od tego czasu 80-latek nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W poszukiwania mężczyzny zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów, zarówno z komisariatu przy Połbina, jak i innych jednostek Komendy Miejskiej Policji i Oddziału Prewencji Policji. Do akcji zaangażowano także psy służbowe wyspecjalizowane w poszukiwaniu śladów zapachowych.

– Na szczęście mężczyznę odnaleziono w okolicy jednego z dyskontów spożywczych znajdującego się na terenie Nowego Dworu przez swojego sąsiada. 80-latek został przewieziony do miejsca zamieszkania, gdzie przebadał go zespół ratownictwa medycznego – mówi starszy sierżant Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości