Zakończyły się prace konserwacyjne na torowisku w ulicy Piastowskiej. Na swoje trasy powróciły tramwaje, które w związku z remontem zmieniły swoje trasy.
Prace obejmowały regulację i stabilizację szyn oraz naprawę nawierzchni drogowej. Wrocławski ZDiUM informował, że ze względów bezpieczeństwa nie było możliwości wykonania powyższych bez wstrzymywania ruchu, a zbyt duży hałas wykluczył również prowadzenie prac w porze nocnej.
Z tego względu na czas niezbędny do wykonania konserwacji komunikacja tramwajowa była wyłączona i w dniach 17-21 września tramwaje linii 0L, 0P i 1 kursowały objazdami.
W sobotę, 22 września, od wyjazdów porannych na ulicę Piastowską wróciły tramwaje linii 0L, 0P i 1.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze