Reklama

Zakończył się remont torowiska na Piastowskiej. Tramwaje powróciły na swoje trasy

21/09/2018 15:05

Zakończyły się prace konserwacyjne na torowisku w ulicy Piastowskiej. Na swoje trasy powróciły tramwaje, które w związku z remontem zmieniły swoje trasy.

Prace obejmowały regulację i stabilizację szyn oraz naprawę nawierzchni drogowej. Wrocławski ZDiUM informował, że ze względów bezpieczeństwa nie było możliwości wykonania powyższych bez wstrzymywania ruchu, a zbyt duży hałas wykluczył również prowadzenie prac w porze nocnej.


Z tego względu na czas niezbędny do wykonania konserwacji komunikacja tramwajowa była wyłączona i w dniach 17-21 września tramwaje linii 0L, 0P i 1 kursowały objazdami.


W sobotę, 22 września, od wyjazdów porannych na ulicę Piastowską wróciły tramwaje linii 0L, 0P i 1.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości