Reklama

Zderzenie autobusu MPK z betoniarką. Jedna osoba w szpitalu

10/05/2021 11:33

W poniedziałek, przed godz. 10, autobus linii N, jadący ulicą Krzywoustego w kierunku centrum, zderzył się z betoniarką. Według ustaleń policji zawinił kierowca MPK.

Trzy osoby zostały poszkodowane wskutek zderzenia autobusu linii N z betoniarką. Dwie z nich ostatecznie nie zdecydowały się na transport medyczny, a jedna trafiła do szpitala w stanie niezagrażającym życiu. Przód pojazdu MPK jest częściowo zgnieciony. 


Na miejscu interweniują policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz służby MPK. W rejonie CH Korona tworzą się korki. 


- Sprawcą zdarzenia był kierowca autobusu, który nie zachował bezpiecznej odległości od betoniarki marki MAN i w momencie, gdy zahamowała, uderzył w jej tył przodem pojazdu - informuje Aleksandra Rodecka z wrocławskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości