W poniedziałek około godz. 19:00 doszło do awarii tramwaju w okolicy skrzyżowania Ślężnej z Wiśniową. Przez kilkanaście minut tramwaje linii 9 i 15 kursowały tylko do zajezdni przy ul. Kamiennej.
Zepsuty tramwaj blokował torowisko w kierunku Parku Południowego. Na czas usunięcia pojazdu w relacji Ślężna – Park Południowy uruchomiono autobus „za tramwaj”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze