W piątek rano przechodzień zauważył na placu Wróblewskiego leżącego na przystanku człowieka. Okazało się, że mężczyzna nie żyje.
W piątek, ok. godz. 5 rano, na placu Wróblewskiego znaleziono martwego, starszego mężczyznę. Przechodzień wezwał policję, a ona - pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon.
Według wstępnych informacji, zebranych przez policję, mężczyzna zmarł śmiercią naturalną i ma ok. 70 lat. Nic nie wskazuje na to, by był osobą bezdomną.
- Trwa ustalanie jego tożsamości - informuje Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze