Wróć do artykułu

Biało-czerwona Iglica na setną rocznicę odzyskania niepodległości

10/11/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Wrocław przygotuwuje się do obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z elementów uroczystości jest wyjątkowa oprawa wrocławskiej Iglicy - została ona podświetlona na biało-czerwono, a na szczycie zawisła polska flaga.


Autor: Magda Pasiewicz

Reklama
Najnowsze wiadomości