Wrocław przygotuwuje się do obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z elementów uroczystości jest wyjątkowa oprawa wrocławskiej Iglicy - została ona podświetlona na biało-czerwono, a na szczycie zawisła polska flaga.
Na niedzielę zaplanowano wiele innych wydarzeń upamiętniających setną rocznicę odzyskania niepodległości z Marszem Polski Niepodległej na czele.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze