29/03/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
“Dziękujemy, Medycy!” to hasło akcji, w którą zaangażowało się niemal 1000 uczniów z całej Polski, m. in. z Wrocławia. Tak chcą okazać wsparcie osobom z pierwszej linii frontu walki z COVID-19, ale też głośno chcą powiedzieć, że choć są jeszcze dość młodzi (to uczennice i uczniowie klas I-III szkół podstawowych), to już wiedzą, że medycy to superbohaterowie.
"Medycy, dziękujemy!" Autor: mat. pras.
"Medycy, dziękujemy!" Autor: mat. pras.
"Medycy, dziękujemy!" Autor: mat. pras.
"Medycy, dziękujemy!" Autor: mat. pras.
"Medycy, dziękujemy!" Autor: mat. pras.