01/12/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
We Wrocławiu od 5 listopada działają już trzy miejskie lodowiska: Orbita, Spiska i Brucknera. Możemy spodziewać się jeszcze m. in. otwarcia ślizgawki przy Stadionie Wrocław. Natomiast lodowisko przy Pergoli w tym sezonie nie ruszy.