We Wrocławiu od 5 listopada działają już trzy miejskie lodowiska: Orbita, Spiska i Brucknera. Możemy spodziewać się jeszcze m. in. otwarcia ślizgawki przy Stadionie Wrocław. Natomiast lodowisko przy Pergoli w tym sezonie nie ruszy.
Lodowisko Spiska, Lodowisko Orbita i Lodowisko Brucknera będą działać do końca marca. W dni robocze są czynne w godz. 17-22, a w weekendy - od godz. 8 lub 9 do 21 lub 22. Bilet normalny to wydatek rzędu kilkunastu złotych. Najatrakcyjniejsze cenowo jest Lodowisko Brucknera. Szczegółową ofertę można znaleźć tutaj.
Wiadomo już, że w tym sezonie lodowisko przy Hali Stulecia nie zostanie uruchomione ze względu na planowany na pierwszą połowę 2019 roku remont obiektu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze