Reklama

Idzie zima! Wrocławianie już na lodowiskach [ZDJĘCIA]

01/12/2018 16:21

We Wrocławiu od 5 listopada działają już trzy miejskie lodowiska: Orbita, Spiska i Brucknera. Możemy spodziewać się jeszcze m. in. otwarcia ślizgawki przy Stadionie Wrocław. Natomiast lodowisko przy Pergoli w tym sezonie nie ruszy.

Lodowisko Spiska, Lodowisko Orbita i Lodowisko Brucknera będą działać do końca marca. W dni robocze są czynne w godz. 17-22, a w weekendy - od godz. 8 lub 9 do 21 lub 22. Bilet normalny to wydatek rzędu kilkunastu złotych. Najatrakcyjniejsze cenowo jest Lodowisko Brucknera. Szczegółową ofertę można znaleźć tutaj.


Wiadomo już, że w tym sezonie lodowisko przy Hali Stulecia nie zostanie uruchomione ze względu na planowany na pierwszą połowę 2019 roku remont obiektu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości