24/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Na przyszły tydzień zaplanowany początek prac modernizacyjnych na kładce Zwierzynieckiej. Od poniedziałku mogą występować utrudnienia dla pieszych i rowerzystów korzystających z przeprawy. W czerwcu kładka ma zostać całkowicie zamknięta. Z pewnością utrudni to życie osobom, które udając się do zoo, parkowały samochody Na Grobli.
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta